Asmeninės Sesijos Online

Kam ši konsultacija skirta?

▪️Tiems, kurie nori paleisti užslopintas, neišjaustas emocijas dėl skaudžių praeities įvykių.

▪️Tiems, kurie nori pagerinti savo santykį su aplinkiniais, su partneriu, su šeimos nariais.

▪️Tiems, kurie yra pasimetę ir nežino, kokiu keliu eiti ir kokį sprendimą priimti.

▪️Tiems, kurie patiria nerimą, nuolatinę baimę ar turi panikos atakas.

Iš ko susideda konsultacija?

▪️Iš koučingo sesijos per pasąmonines kortas. Koučingo trukmė 1 val. 30 min. Tikslas: Per tikslingus klausimus ir vizualizacijas atrasime problemos šaknį. Ko pasėkoje eliminuosime silpninančius įsitikinimus ir keisime juos į stiprinančius.

▪️Iš kvėpavimo meditacijos, pritaikytos jūsų problemai spręsti. Meditacijos trukmė 1 val. + aptarimas. Tikslas: Atrasti užslopintas emocijas fiziniame kūne ir leisti sau jas pilnai išjausti. Ko pasėkoje atpalaiduosite kūną, nuraminsite protą ir sustiprinsite savo emocinę bei fizinę sveikatą.

▪️Iš praktinių užduočių, kurios yra pritaikytos kiekvienam asmeniškai pagal problemą ir kvėpavimo įpatumus. Užduotys yra duodamos po meditacinės praktikos. Tikslas: įtvirtinti suvokimus ir pagerinti kvėpavimą.

Kaip vyksta darbas?

▪️Koučingo sesija vyksta per Messenger, šios sesijos metu naudojama kamera. Taip pat per šią programėlę vyks aptarimai po meditacijos.

▪️Meditacija vyksta per Facebook, asmeninėje grupėje, kurioje būsiu tik aš ir jūs. Meditacija vyksta gyvos transliacijos metu, kurioje matysite ir girdėsite tik mane. Meditacija bus išsaugota su galimybe naudotis neribotą laikotarpį.

▪️Sesijos vyksta kas savaitę vieną kartą. Datą ir laiką sutarsime jums ir man patogiu metu.

Kaina: 100

▪️Išrašoma sąskaita-faktura.

▪️Konsultacija vyksta po paslaugos apmokėjimo.

REGISTRUOTIS SESIJOMS:
AUDIO MEDITACIJOS

ATSILIEPIMAI

Noriu pabrėžti, jog čia dalinuosi maža dalimi žmonių kelionėmis su visa didžiausia pagarba ir meile Jiems. Ačiū, jog manimi pasitikite.

”Monika, Tu esi stebuklas! Ačiū Tau begalo už viską, ačiū, kad esi ir už tavo veiklą! Per tavo vedamos meditacijas labai daug kas pasileido, daug užspaustų emocijų, jog užsimaniau ir privačiai sesijai. Tu tiek išmanai ir apie sąmoningumą ir psichosomatiką. Taip įdomu tavęs klausytis. Dar neseniai pastebėjau, kad po tavo kvėpavimo meditacijų man ir uoslė vėl atsirado (labai daug pastangų įdedi, ačiū tau už tai)."
- Kristina
Monika man padėjo išlipti iš didelės emocinės duobės. Tuo metu galvojau rinktis psichologą ar pabandyti kažką kito. Aš manau, kad likimas atvedė mane į sąmoningą kvėpavimą. Išgelbėjo nuo depresijos, padėjo atrasti džiaugsmą, meilę sau, tikėjimą, norą augti ir tobulėti. Po pirmo karto- aš skraidžiau tris dienas! Tokį didelį pakylėjimą jaučiau. Ir tai tik pradžia. Pokyčiai, kurie vyksta iki šiol yra nepaprasti. Ačiū Tau, kad padėjai atrasti tikrąją save!

- Simona

Jei nori surasti vidinę ramybę, atrasti vaikystėje užkoduotas problemas ir jas atblokuoti, jei nori atsipalaiduoti - ateik pas Moniką. Tik pabandęs supranti, kiek daug gali kvėpavimas. Labai džiaugiuosi pasinaudojusi rekomendacija ir atradusi šias meditacijas. Dar labiau džiaugiuosi sutukusi tokį šiltą, nuoširdų, atsidavusį, į problemas įsigilinantį žmogutį. Monika - tu nuostabi.

- Jolanta

Monika yra nuostabi mokytoja! jos vedamos meditacijos yra tikras stebuklas, be galo džiaugiuosi ją atradusi! Esu buvusi ne viename rebefingo seanse (ne pas Moniką) ir patyrimai buvo labiau sunkūs, po kurių liko daug neatsakytų klausimų, bet su Monika taip nebus, mane labai sužavėjo jos išmonė, aiškiai paaiškinti potyriai meditacijų metu - tas yra be galo svarbu. Nemaniau, kad kvėpavimu galima padaryti tiek daug, darant Monikos čakrinio kvėpavimo kursą, jau dabar jaučiu nuostabius vidinius pojūčius! Susipažinus su kvėpavimo galia, norisi eiti tik giliau. Ačiū, kad esi.

- Karolina